the Secret

22. ledna 2012 v 12:47 | Týnn
Jsem šťastná O.o
Proboha vážně jo !
"Dokument Australanky Rhondy Byrne shrnuje všechny teorie posledních sedmdesáti let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý je založen na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky, z nichž mnohé vyšly i v češtině. Za zmínku stojí také to, že o čem se zde hovoří, nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že velkému třesku, který stvořil vesmír a všemu ostatnímu, co se na světě děje, pravděpodobně předcházely myšlenky."
Abych o tom udělala nějaký obrázek. "the Secret" ,chcete-li "Tajemství" je dokumentární film,který odhaluje věčné tajemství,které bylo řadu tisíciletí "mrtvé" . Jde o jednu jedinou věc a to o Vesmír a jeho schopnosti.
Každý člověk působí na Vesmír svou přitažlivou silou (pochopitelně) Nevím,jak to vysvětlit ,ale zkusím to tak,jak jsem to pochopila JÁ.


Když si budeme něco přát-chtít ,cokoliv (peníze,lásku,zdraví,majetek..) DOSTANETE TO.
Věř,běž a dokážeš -snad každý zná.
O Tajemství věděl Einstein,DaVinci a spoustu dalších známých a uznávaných vědců.
Myslím si,že já sama to nedokážu vysvětlit tak,aby to každý z Vás pochopil ,proto oravdu doporučuji zkouknout minimálně thrailler na film a pokud Vás to chytne kouknout se na celý film tuším,že o 90 minutách. Pokud tou nevěříte je mi Vás upřímně líto ,protože mně se všechno splnilo :) A věřte mi,že to nebyla přání "Chci si koupit lízo" :D
Víte, je to něco jako placebo- kolikrát vyléčilo smrtelné nemoci.
Né každý je v nějaké VÍŘE ,ale každý ,KAŽDÝ z nás v něco VĚŘÍ .
"Když si budete myslet,že se vám něco nepovede,nebo naopak povede BUDETE mít PRAVDU.
http://www.youtube.com/watch?v=FBn6tEGCQU8

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti tu?

ano 73.9% (17)
ne 26.1% (6)

Komentáře

1 D. D. | Web | 29. ledna 2012 v 14:45 | Reagovat

Tohle mě zaujalo, i když jsem si zatím nedokázala najít čas ani na film (je i knížka, ne?). Jedno vím určitě: na zkoušku jsem se naučila jen Kanta a hrozně moc jsem si přála, ať si ho vytáhnu - a stalo se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama