To je život,to je osud

1. února 2012 v 21:59 | Týnn
Když už jsem šťastná a mám toho nejlepšího kluka,kterýho bych nevyměnila za nikoho na světě♥
Tak se mi prostě musí ničit přátelé. Když to je fakt hrozný,ještě horší,než když se cítím na konci svých sil já. Bolí to mnohem víc a víte mnohem méně věcí,co dělat a jak s tím vším skončit.
ŠANCI BY MĚL DOSTAT KAŽDÝ,KDO DOSTAL ŽIVOT !! A tím by se měla řídit většina nás . Netvrdím,že by se mělo dávat 5 684 šancí . Stačí jedna jediná,která dokáže,jestli si jí někdo zasloužil,nebo ne . Chybovat je lidské,tak proč nedávat šance? teď něco jiného ↓

Byl vymrzlej pátek (podotýkám hodně vymrzlej) a já našla po dvouhodinnovým tréninku ještě sílu na to,abych napsala "J",jestli se nechce někde sejít,abych s ním pokecala. Přijel a já dostala "nápad",že půjdeme do parku. V pátek je tam každej a já hlavně chtěla vidět "N" !! Tyvole (!) byl tam♥ já měla strašnou radost a myslela jsem si,že jsem si snad spolkla srdce. Nedávala jsem nic znát a dělala jsem,že ho snad ani nevidim a ani po jeho přítomnosti extrémně neprahnu.
Přišel a obejmul mě a dal mi pusu (!) celá Týnoslava se rozplynula že ano.
Druhý den večer mi přišla zpráva na fb "Rád jsem tě včera viděl :)" A začal mi psát,že když mě viděl,tak se mu hlavou honily vzpomínky. Dobře,nejdřív jsem dělala trošičku nedostupnou a hrála si na to,že ho už vlastně dávno nemiluju,ale když ono to nešlooo. NEDĚLE 20.1 První obejmutí,první polibek,první upřímně šťastný úsměv,první vzájemné propletení ruku v ruce, po 5 měsících srdceryvného pláče. Byl tu! semnou,u mě,jenom můj♥ Mám jeho-mám všechno!
A já už ho nikomu nedám,neudělám žádný zbytečný chyby. Ať si ho chce každá,mě je to jedno! Ale šáhne na něj a je mrtvá! Přála bych vám ten pocit cítit ,jak moc je to krásný,když usínáte a máte pocit,jakoby vedle vás usínal taky. A potom? Usínáte a on tam s váma vážně je a pevně mě drží kolem pasu♥ a já se cejtila tak bezvadně ! Konečně pocit,že někomu zase patříte -někomu komu vaše srdce patřilo celých 9 měsíců. MILUJU HO♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti tu?

ano 73.9% (17)
ne 26.1% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama