Pelyněk roční společně s železem dokáže během 16 hodin téměř zničit rakovinu prsu

9. března 2014 v 14:29 | Týnn
Pelyněk roční společně s železem dokáže během 16 hodin téměř zničit rakovinu prsu Podle studií, které byly zveřejněny v čísle Life Sciences, artemesinin - derivát pelyňku ročního (Artemisia anuua), používaného v čínské medicíně - může zabít 98% buněk karcinomu prsu v době kratší než 16 hodin.

Bylina sama o sobě způsobila snížení buněk karcinomu prsu o 28%, ale společně s železem, byl pelyněk schopen vymýtit rakovinu téměř úplně. (Zdroj)

A co kdyby jsme si teď řekli, že existuje hned několik léků na rakovinu, ale jsou potlačovány, protože rakovina vydělá farmaceutickému průmyslu 160 miliard ročně?
Už v roce 1969 na jedné z mnoha konferencí dr. Richarda Daye během veřejného vystoupení na meetingu s lékaři v Pittsburghu byla vyslovena tato slova: "V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny. Veškeré další informace k této věci naleznete v Rockefellerově nadaci." Ovšem ne každý z přítomných lékařů si nechal tyto otřesné informace pro sebe a tak i já je šířím dál. Vraťme s tedy k tomu, proč jsem se rozhodla tento článek napsat.
Zároveň tedy dr. Richard Day uvedl, že vzhledem k exploznímu populačnímu růstu není nejmenší zájem o to, aby se lidé s rakovinou, nebo s podobnou smrtelnou neocí léčili, protože "Pokud lidé umírají na rakovinu nebo nějakou stejně nebezpečnou nemoc, může to zpomalit tempo populačního růstu."
Farmaceutické firmy se tedy nemají pokoušet léčit tato onemocnění. Vlastně proč pravdivě a úspěšně vyléčit toto onemocnění, když mohou z důvěřivých lidí vytáhnout neuvěřitelně velké množství peněz! A už snad nemusím ani sdělovat fakt, že jedy obsažené v chemoterapii mohou ničit nejen napadené, ale i zdravé buňky. Chemoterapie může být úspěšná v případě ryze infekčních chorob nebo sexuálně přenosných onmocnění. Aby člověk mohl být vyléčen z rakoviny, musí být u něho extrémně posílen imunitní systém, a nikoliv ještě oslabován Tady nejde snad ani o peníze, ale o to co nejefektivněji snížit populační růst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama